Z historie firmy

Fotografie prodejny Společnost CB Computers v.o.s. byla založena v létě roku 1997. Naším prvotním cílem bylo poskytovat kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky za účelem čehož otevíráme v roce 1998 kamennou prodejnu přímo v centru města Rakovníka. Z počátku roku 1999 stupňujeme naše úsilí a během následujícího roku se stáváme vyhledávaným partnerem v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky. Velmi rychlý růst společnosti nás posléze přiměl k významnému rozšíření a přestavbě firemních prostor. Po prvé v roce 2000, po druhé v roce 2004. Prodejní plocha se tak od založení společnosti zvětšila o více než 300%!
Současná podoba naší prodejny vytváří zázemí pro prezentaci nabízených produktů i zajištění kontaktního místa s našimi zákazníky. Na jednom místě jsme tak schopni nabídnout služby jak obchodního tak technického charakteru.


Samostatnou epizodu v historii naší společnosti tvoří uvedení nabídky služeb přístupu k internetu s rámci vlastní metropolitní sítě CBCNET.CZ na počátku roku 2004. Na místním trhu, kde již funguje několik místních i globálních operátorů se nám daří velmi rychle prorazit. Ještě během tohoto roku získáváme několik stovek firemních i rezidenčních zákazníků, jenž se rekrutují nejen z řad klientů konkurence. V následujících letech neustále zdokonalujeme technologickou stránku naší sítě i její pokrytí. Na sklonku roku 2006 je naše technologie osazena prakticky na všech bytových domech v centru města Rakovníka, a pokryto je celkem 12 přilehlých obcí. Objem investic do vlastí síťové infrastruktury v tomto období přesáhl hranici 7mil. Kč!
Neustále zdokonalujeme kvalitu služeb, poskytujeme bezplatnou telefonickou hot-line pro zákazníky služeb přístupu k internetu a několikrát zvyšujeme rychlosti našich tarifů. Odměnou pak již na sklonku roku 2006 překračujeme počet 1.000 zákazníků v naší síti!

Za deset let působnosti na místním trhu informačních technologií jsme nabyli celou řadu neocenitelných zkušeností. Vytvořili jsme silná pouta s našimi partnery, která cíleně posilujeme. Vytvořili jsme silné obchodní i technické zázemí, které dokážeme využít pro pohodlí Vás - našich zákazníků.

Nesnažíme se nabídnout a prodat VŠE, nabízíme pouze zboží o jehož kvalitách jsme sami přesvědčeni. Pouze produkty, které dokáží splnit očekávání a jejichž servisní zázemí nezklame Vás - naše zákazníky.