Nabídka služeb

Společnost CB Computers v.o.s. nabízí ucelenou řadu služeb v oblasti výpočetní techniky s vzájemnou návazností. Naším cílem je zajištění péče o zákazníka ve všech fázích obchodního vztahu, která nezačíná ani nekončí pouhým prodejem zboží.

Z našeho pohledu vše začíná zcela neodmyslitelnou předprodejní podporou a poradenstvím. Potřebujete vyřešit problém, navrhnout řešení či pouze poradit s vhodností Vašeho výběru před nákupem? Přesně tyto služby jsou Vám schopni nabídnout naši pracovníci! Dlouholeté zkušenosti našich techniků a obchodníků jsou Vám proto k dispozici v naší prodejně přímo v centru města Rakovníka.

Nabídka služeb

V tuto chvíli již pravděpodobně víte jaké konkrétní řešení či výrobek dokáže uspokojit Vaše potřeby. Naše práce však nutně nekončí prodejem výrobku, který jste s naší pomocí vybrali, jsme připraveni převzít i péči o Vaše zařízení po celou dobu jeho životnosti - dodat spotřební materiál, zajistit servisní zásah v případě poruchy či provést údržbu na všechna zařízení z oblastní výpočetní techniky nebo zapůjčit náhradní zařízení po dobu opravy. Dokážeme vystavět datovou síť, zajistit připojení k internetu ve vlastní metropolitní síti CBCNET.CZ či vytvořit internetovou prezentaci. Větším společnostem také přijdou vhod naše zkušenosti z oblasti Linuxových serverů, jenž dokážou zajistit odpovídající technické zázemí, garantovanou servisní odezvu a bezpečnost pro Vaše data a vnitropodnikové informační služby.

Snažíme se nabídnout služby, jejichž profil určuje především zákazník. Nenabízíme Vám produkty a služby, jejichž obsah přijímáte s vědomím, že notnou část nikdy nevyužijete.

Nabízíme řešení, jehož obsah vytváříte VY – naši zákazníci


Za deset let působnosti na místním trhu informačních technologií jsme nabyli celou řadu neocenitelných zkušeností. Vytvořili jsme silná pouta s našimi partnery, která cíleně posilujeme. Vytvořili jsme silné obchodní i technické zázemí, které dokážeme využít pro pohodlí Vás - našich zákazníků.

Nesnažíme se nabídnout a prodat VŠE, nabízíme pouze zboží o jehož kvalitách jsme sami přesvědčeni. Pouze produkty, které dokáží splnit očekávání a jejichž servisní zázemí Vás nezklame.